AWT Nedir?

Popülerliği hızla artan ve dünya üzerinde ilk uygulaması ünlü bir şarkıcı olan Madonna üzerinde yapılan AWT cihazı etkili sonuçları sayesinde selülit tedavisinin en iyi kabul gören şeklidir.

AWT uygulama şekli şimdiye kadar kullanılmış diğer tedavi şekilleri ve cihazlarından farklılık gösterir.

AWT selülit problemlerinin temel iki nedeni üzerine etki gösteren en önemli ve tek uygulamadır. Şok dalgaları fibröz septa ve yağların alt dermis içinde oluşturduğu çıkıntılar üzerinde etki gösterirken aynı zamanda üretilen şok dalgaları deriden ve yağlardan geçerek fibröz septayı kollajenden ayırarak deriyi serbest bırakmakta ve bunun sonucu olarak da daha düzgün bir yüzey oluşmasını sağlamaktadır.

AWT bu etkilerinin yanı sıra dermisin kalınlaşmasına ve yağ tümseklerinin azalmasına da fayda sağlamaktadır. Ultrason görüntüleri tedavi öncesi ve sonrasında ki farklılıkları açıkça gösterebilmektedir.

Selülit tedavilerinde en önemli sorunlar ödem ve yağ birikmeleridir. AWT tedavisi ile kadın vücudunda bulunan yağ oranlarının; lipogenez yani yağ yapımının tamamen tersine dönmesi; liponiz artışı ve ödem çözülmelerinin görülmesi olasıdır.

AWT tedavisi ile birlikte şok dalgaları selülit oluşumlarının direkt olarak yağ dokusunda çözülmelerini sağlar. Lenfatik damarlarda da özel metabolitlerin açığa çıkıp geçirgenliğin artması ile ödem sorunu çözülmüş olur.

AWT tedavisi selülitin yanı sıra çene altı, kol ve yüzdeki sarkmalarda da etkili olmaktadır.

Cilt sıkılaşması ve yağ  doku kaybı nedeniyle özel bir diyete gerek kalmadan bölge başına %5–12 cm arasında incelme söz konusudur. Şok dalgalarının cilt sıkılaşmasında ki bir başka başarısı da özel bir başlıkla daha yüzeysel uygulama ile cilt gençleştirmede güvenle kullanılmasıdır.

Selülit tedavilerinde en önemli sorunlar ödem ve yağ birikmeleridir.

AWT tedavisi ile kadın vücudunda bulunan yağ oranlarının; lipogenez yani yağ yapımının tamamen tersine dönmesi; liponiz artışı ve ödem çözülmelerinin görülmesi olasıdır. AWT tedavisi ile birlikte şok dalgaları selülit oluşumlarının direkt olarak yağ dokusunda çözülmelerini sağlar. Lenfatik damarlarda da özel metabolitlerin açığa çıkıp geçirgenliğin artması ile ödem sorunu çözülmüş olur.

AWT tedavisi selülitin yanı sıra çene altı, kol ve yüzdeki sarkmalarda da etkili olmaktadır. Cilt sıkılaşması ve yağ  doku kaybı nedeniyle özel bir diyete gerek kalmadan bölge başına %5–12 cm arasında incelme söz konusudur. Şok dalgalarının cilt sıkılaşmasında ki bir başka başarısı da özel bir başlıkla daha yüzeysel uygulama ile cilt gençleştirmede güvenle kullanılmasıdır.

Daha Fazla Bilgi

Bizimle Buradan “İletişim Formuna” giderek yada 0 216 363 43 43 Numaralı Telefondan İletişime Geçebilirsiniz

Dövme sildirme